herb ZKS Zagórów
ZKS Zagórów   Orły Huta Łukomska

2016-10-16, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

ZKS Zagórów - Orły Huta Łukomska 2:0 (0:0) !!!
DERBY DLA ZKS-u!
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Zagórowianie niesieni fanatyzmem swoich kibiców, co jakiś czas stwarzali sobie coraz groźniejsze sytuacje. Najgroźniejszą miał Marcin Kaczorowski, jednak na linii bramkowej interweniował pomocnik Orłów, Szymon Andrzejak. Z kolei "goście" próbowali przebić się środkiem, jednak każde podanie w pole karne padało łupem Tomasza Skvrny. Do przerwy mnóstwo walki, podtekstów i bezbramkowy remis. Drugą połowę otworzył historyczny gol Rafała Sobczaka, który od teraz jest najskuteczniejszym zawodnikiem ZKS-u! Czwartą bramkę w sezonie zdobył uderzeniem głową, po rzucie rożnym wykonywanym przez Michała Nowaczyka! Orły, po straconej bramce postanowili nawiązać walkę, jednak uderzali głową w mur. Każdy strzał był blokowany, a na linii bramkowej doskonale sobie radził Tomasz Skvrna. ZKS w tej sytuacji skupił się na kontratakach i po jednym z nich wynik podwyższył Bartosz Kuzak, strzałem w "krótki róg"! Piłkarze z Zagórowa mają już pewny wynik i po kilku minutach mogą cieszyć się z historycznego zwycięstwa nad Orłami! Mimo zwycięstwa, to nie my, a Czarni Ostrowite będą liderami - mamy mecz mniej i tylko 1 punkt straty. DZIĘKUJEMY BARDZO NASZYM WSPANIAŁYM KIBICOM ZA DOPING, WSPARCIE I ZAANGAŻOWANIE PRZEZ CAŁY MECZ!

herb ZKS Zagórów Informacje o kadrze ZKS Zagórów

1. Tomasz Skvrna ??ta kartka