Sport.pl

Aktualności

Ogromna walka, dwie czerwone kartki i kolejne niepowodzenie!

• autor: kruhix17, 2016-05-04 17:27

Po bardzo dobrym meczu, ZKS niestety kolejny raz przegrywa, tym razem z Polaninem Strzałkowo 1:2 (1:1).

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla zagórowian! Już w 5 minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Patryk Gromanowski, czym skończył niechlubną serię ZKS-u, pod względem niestrzelonych goli w kolejnych meczach! Pochwały należą się kapitanowi, Łukaszowi Kruczkowskiemu, który wpadając w pole karne, był faulowany, czym wywalczył jedenastkę. Gospodarze, choć podbudowani, długo nie nacieszyli się prowadzeniem. W 19 minucie do remisu, po rzucie rożnym, doprowadził Waldemar Pluciński. Obie drużyny mocno pracowały w środku pola, widać było ogromne zaangażowanie, jednak wynik unie ulegał zmianie. Do przerwy 1:1. W drugiej połowie decydujący cios zadali goście. W 73 minucie zwycięską bramkę dla piłkarzy ze Strzałkowa zdobył Bartosz Łysiak. Emocji w tym spotkaniu nie było jednak końca. W 81 minucie z boiska wyleciał gracz z Zagórowa - Łukasz Michalak oraz piłkarz ze Strzałkowa - Krystian Pietryga. Ten drugi otrzymał drugi żółty kartonik, natomiast pierwszy - bezpośrednio czerwoną kartkę. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie, choć zagórowianie na pewno nie zasłużyli na kolejną porażkę.