Aktualności

Pogrom w Golinie...

• autor: kruhix17, 2016-04-23 14:59

Po bardzo jednostronnym meczu ZKS poległ w starciu z Polonią Golina7:0...

Mecz od początku okładał się dobrze dla gospodarzy. Przeważali, stwarzali kolejne akcje. W 8 minucie mieli dwa rzuty rożne, jednak na szczęście nic groźnego z nich nie wyszło. Zagórowianie pierwszy groźny atak przeprowadzili w 16 minucie, ale strzał Łukasza Michalaka poszybował wysoko nad bramką. Dziesięć minut najlepszą sytuację dla drużyny z Zagórowa na przestrzeni całego meczu miał Piotr Łajdecki - jego strzał z narożnika pola karnego został odbity przez goalkeepera z Goliny. W 31 minucie bramkę strzela drużyna, która przeważała, czyli Polonia. Ogromny błąd popełnili obrońcy, którzy nie wyekspediowali piłki z pola karnego. Nastrzelony piłkarz z Goliny przełożył piłkę na prawą nogę i oddał strzał "po długim słupku" - Tomasz Kruszyna bezradny. Siedem minut później jeszcze większy błąd popełnił Michał Nowaczyk. Mógł spokojnie puścić piłkę lecącą w jego kierunku, ponieważ za plecami miał przeciwnika, który znajdował się na pozycji spalonej. Spróbował wybicia, jednak nie trafił czysto w piłkę i rywal bezlitośnie wykorzystał ten koszmarny błąd. Ostatnia sytuacja dla ZKS-u to 43 minuta i strzał z rzutu wolnego Patryka Gromanowskiego - bardzo niedokładny. Do przerwy 2:0. Druga połowa rozpoczęła się pod znakiem walki obu drużyn. Do czasu... Od 60 minuty to gospodarze zaczęli grać, a zagórowianie stać. Kolejne bramki padały w 65, 71, 74, 79 i 92 minucie - w tym dwa z rzutów karnych.