21 kolejka - zapowiedź

• autor: kruhix17, 2016-04-07 15:46

W 21 kolejce konińskiej ligi okręgowej, ZKS Zagórów rozegra wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Mąkolno.

Piłkarze z Mąkolna choć zajmują bardzo wysokie, 5 miejsce w ligowej tabeli, prezentują się dość przeciętnie w rundzie wiosennej. Po wysokim "laniu" od Wilków Wilczyn, przyszła kolejna porażka - 2:1 z Polonią Golina. Warto wspomnieć, że była to dopiero pierwsza porażka Błękitnych na własnym boisku! Dopiero w ostatniej kolejce, gospodarze najbliższego spotkania odnieśli zwycięstwo nad Polaninem Strzałkowo. Podobną formę prezentują zagórowianie, z tą różnicą, że są na drugim końcu tabeli. Ewentualna wygrana ZKS, pozwoli na awans, nawet na 14 pozycję! Piłkarze z Mąkolna też mają o co walczyć - w przypadku zwycięstwa mogą awansować nawet na 3 pozycję! Zapowiada się ekscytujące spotkanie. Chętnych zapraszamy do Mąkolna, początek spotkania w sobotę, o godzinie 11:00!