Za nami pierwsza i za razem ostatnia kolejka przed...

• autor: kruhix17, 2014-11-24 23:35
Za nami pierwsza i za razem ostatnia kolejka przed świąteczną przerwą!

Niestety w minioną Niedzielę Zagórowski KS przegrał z miejscową Kasztelanią 0:2

Po ostatniej kolejce Nasz ZKS zajmuję 14 pozycję w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Niestety nie jest to optymistyczna informacja, ponieważ od ostatniego miejsca dzielą nas zaledwie dwa oczka.

Na wiosnę zostanie rozegranych 14 kolejek. W pierwszej z nich podejmiemy na własnym boisku Spartę sklejkę Orzechowo! Już dziś zapraszamy na do Zagórowa na kolejne rozgrywki!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Kibicom oraz Przyjaciołom klubu za wsparcie w tej trudnej rundzie i tym samym mamy nadzieję, że w przyszłym roku podczas wiosennych zmagań o mistrzostwo Konińskiej Ligi Okręgowej również zobaczymy się na Stadionie przy ul. Słupeckiej!