Aktualności

Lider lepszy od ZKS-u!

• autor: kruhix17, 2014-11-17 23:46

Warta Eremita wciąż na 1 miejscu!

Minione spotkanie zakończyło się niespodziewanym wynikiem 3:2. Jako pierwsi do bramki trafili Gospodarze. Zamieszanie tuż po wykonaniu rzutu rożnego na bramkę zamienił Marcin Kołodziejek. Do przerwy żadna z drużyn nie wypracowała sobie optycznej przewagi i wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Łukasz Michalak. Bramkę na remis trafił z rzutu karnego, a chwilę później strzałem z dystansu pokonał bramkarza z Dobrowa podwyższając nasze prowadzenie do jednej bramki. (1:2)

W około 80 min. spotkania nasz bramkarz Tomasz Kruszyna zafundował naszym niedzielnym przeciwnikom prezent w postaci fatalnego błędu i bramki na 2:2, która tchnęła drużynę z Dobrowa do ataku. Niecałe 5 min później Maciej Maliński ustalił końcowy wynik na 3:2.