Aktualności

Kolejna wygrana ZKS'u!!!

• autor: kruhix17, 2014-06-08 22:01

Zawodnicy ZKS-u wygrywają na wyjeździe z Wartą Helenów Kramsk!!!

7 czerwca drużyna Zagórowa udała sie na spotkanie 29 kolejki do Helenowa. Podopieczni trenera Sarnowskiego po raz kolejny wyjeżdżąją na mecz w okrojonym składzie, z tego względu 4 zawodników juniorów pojechało wesprzeć kolegów na boisku. Spotkanie nie zaczeło się tak jak byśmy to sobie wyobrażali, gdyż już w 5 minucie bo niezrozumieniu obrońcy z bramkarzem doszło do przewinienia w polu karnym, po czym sędzia podyktował "jedenastke". Zawodnik gospodarzy pewnie pokonał naszego bramkarza dając prowadzenie drużynie. Gospodarze nie poszli za ciosem, lecz to właśnie ZKS wiedząc ze muszą gonić wynik, ruszyli do ataku. Eryk Kopaczewski z odległości 25m próbował pokonać bramkarza gospodarzy, lecz ten czujnie sie zachował, oddalając piłke od pola swojej bramki. Na jego nieszczęście odbitą piłke w polu karnym przejął Igor Chmiel i wychodząc na czystą pozycje pokonał bramkarza Helenowa. W przeciwieństwie do gospodarzy, Zagórowianie ruszyli za ciosem i już 5 minut później Łukasz Kruczkowski strzelił na 2:1! Następnie przez długi czas ZKS kontrolował grę, nie dając gospodarzom żadnej okazji do wyrównania, aż do kolejnej niefortunnej akcji w polu karnym naszego zespołu. Obrońca Zagórowa usiłował zatrzymać napastnika Helenowa jeszcze przed polem karnym, lecz ten utrzymał sie przy piłce, w efekcie czego sędzia zastosował "korzyść". Niestety kilka metrów dalej, gdy już zawodnik znajdował sie w polu karnym, nasz obrońca po raz kolejny faulował napastnika gospodarzy, po czym sędzia znowu podyktował rzut karny. Z bardzo niezrozumiałą sytuacją spotkali sie zaowdnicy oraz kibice zgromadzeni na spotkaniu, bowiem sędzia główny po konsultacji z sędzią liniowym anulował rzut karny, przyznając gospodarzom rzut wolny zza pola karnego. Na nasze szczęście zawodnik wykonujący ten rzut wolny przestrzelił bramke ZKS'u, a wynik do ostatniego gwizdka nie uległ zmianie.

Warta Helenów Kramsk - ZKS Zagórów 1:2

Bramki: Igor Chmiel 8', Łukasz Kruczkowski 13'