Sport.pl

Aktualności

Pierwsza wygrana po grze!!!

• autor: kruhix17, 2014-06-03 21:53

W 28 kolejce Konińskiej "okręgówki" zawodnicy ZKS'u po raz pierwszy wygrywają!!!

5:0 !!! Oto wynik niedzielnego spotkania pomiędzy ZKS'em a drużyną z Dobrej. Zagórowianie nie dali żadnych szans na gola dla drużyny przeciwnej. Warto podkreślić, że w składzie ZKS wystąpiło aż 5 zawodników z drużyny Juniorów Młodszych. Podopieczni trenera Jacka Przydrygi bardzo dobrze spisali się na boisku, i też przyczynili się do tak wysokiego wyniku, bowiem aż 2 zawodników wpisało się na listę strzelców. Worek z piłkami rozwiązał Arkadiusz Kubacki już w 2 minucie. Następnie pierwszy z juniorów, Eryk Kopaczewski umieścił piłkę w bramce gości,a pod koniec pierwszej połowy spotkania na 3:0 trafił Wiktor Graczyk. W drugiej połowie po ładnej akcji wspomniany już Wiktor Graczyk wpisał sie na liste strzelców po raz 2, strzelając na 4:0!!! Bardzo dobry mecz w wykonaniu Zagórowian przypieczętował drugi z juniorów, Patryk Borowski, trafiając piątą bramkę w spotkaniu.