Sport.pl

Aktualności

Przegrana juniorów po błędach...

• autor: kruhix17, 2014-05-17 14:17

W meczu 7 kolejki juniorzy przegrali u siebie z zespołem Czarni Ostrowite 2:3 (1:1).

Jak relacjonuje Eryk Peć;

Od początku meczu gra toczyła się głównie w środku boiska. Kilka minut po rozpoczęciu straciliśmy bramkę. Michał Jakubowski otrzymał podanie ze środka boiska, kopniętą przez niego piłkę przejął napastnik gości i zdobył bramkę na 1:0. Na szczęście szybko odrobiliśmy straty, po składnej akcji drużyny i bramce Patryka Borowskiego. Do końca pierwszej połowy obie strony nie potrafiły stworzyć sobie dogodnej sytuacji. W drugiej połowie wyszliśmy na prowadzenie. Dokładne dośrodkowanie Eryka Kopaczewskiego z rzutu rożnego wykorzystał Dawid Zieliński i prowadziliśmy 2:1. Później było niestety tylko gorzej. Najpierw bramkę na 2:2 straciliśmy powidocznym spalonym, a chwilę później nasz bramkarz faulował w polu karnym napastnika gości i kolejnego gola tracimy po rzucie karnym! Do końca meczu trwała walka o choćby jeden punkt, jednak goście z Ostrowitego dowieźli korzystny dla siebie wynik.

źródło: juniorzks.futbolowo.pl